Forum zwierzęta - psy, koty, konie

Zadaj pytanie o zwierzętach

Kategorie pytań

Polecamy

Psy.elk.pl - psy rasowe

Morusek.pl - ogłoszenia zwierząt - psy, koty, konie

Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, imiona

Najnowsze pytania o zwierzętach

Kanał RSS dla oZwierzakach.pl           Forum o zwierzętach na Twitterze           Forum oZwierzakach.pl na Blip.pl

Czy ratlerki dobrze znoszą samotność? Czy mogą zostawać same w domu?

kredka    |    tagi: Ratlerek, samotność, same w domu
Pytanie i odpowiedzi pochodzą z serwisu

Odpowiedzi na pytanie:

Odpowiedz na pytanie

Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło

przypomnij hasło » zarejestruj się »

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
Raczej nie ma przeciwwskazań na to żeby piesek zostawał sam ,o ile nie jest to cały dzień.

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Nie.Ratlerki nie znoszą samotności np. mój pies jak nie ma mojej mamy to cały czas siedzi przy drzwiach :(
Adu$$

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
nie..... te psy straszne tesknia... jak moja zzia zostaje na pare godzin sama w domu... to na drugi dzien odrazu jest chora
Milena

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Ratlerki bardzo przeżywają, gdy zostawi się je same w domu nawet na chwilę. Zaczynają sie wtedy trząść, dostają drgawek, niemiłosiernie piszczą. Jeśli więc rzadko bywa się w domu, a nie można pupilka zabierać ze sobą, to nie warto kupować psiaka tej rasy.
Agnieszka

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Ratrerlki są to pieski żywe ,więc nie powinny zostawać same!
Iga

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Ratlerki przezywaja moj jak wyjde z domu i zostawie go na 5 minut samego to piszczy drapie w drzwi skomli a gdy wroce to strasznie skacze i sie cieszy nie wiem czy to tylko moj tak robi bo sie strasznie przywiazal do mnie
Agaciksa » niger1.psy.elk.pl

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
moja suczka perełka zostaje sama w domku ale cały czas śpi i nie piszczy
marta

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
o nie nie raze zostawiac ,pogryzą poduszki nawet moga sie załatwic na dywan nie radze!
luizka

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
O nie ! Nie wiem jak inne psy.. ale Kiara... nie umie byc samotna [tzn. jak jest samotna to ma takie łzy w oczach ;(]... nie może przeżyc tego , że już jest szkoła a nie wakacje hehe... no jakoś nie mam dla niej czasu ;(;(;( ;( ale ona zawsze dla mnie ma ... heh... zawsze jak sie ucze to przychodzi do mnie i się tak przytulaa słoodko :)) Raz miała takie łzy w oczach jak sie uczyłam wiersza//// nie mogłam sie z nią bawic ;( ale teraz już ... tak nigdy nie zrobię...zawsze znajdę dla niej czas :)) Kocham ją...
Patrycja » kiara6.psy.elk.pl

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Nie! Nie zostawiaj do samego nawet na 2 dni!!! Wszystkie psy bardzo tęsknią, bez roznicy na rase!

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Mój Max jest przyzwyczajony do siedzenia samemu w domu jak jesteśmy z żoną w pracy. Jednak jak już po pracy zdarzy nam się wyjść z domu to jest dramat, zawsze coś jest poszarpane po powrocie (preferuje torebki foliowe i jakieś papiery;)). Na szczęście nie demoluje mieszkania.

Zaglosuj za

Zaglosuj przeciw

1 0
Żle

Odpowiedz na pytanie

Pytania podobne do Czy ratlerki dobrze znoszą samotność? Czy mogą zostawać same w domu?

Zobacz też opis i zdjęcia rasy Ratlerek na serwisie Psy.elk.pl

o Zwierzakach.pl - forum

Czy ratlerki dobrze znoszą samotność? Czy mogą zostawać same w domu? - opinie na forum oZwierzakach.pl

Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika kredka w kategorii Psy - Ratlerek na serwisie oZwierzakach.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy ratlerki dobrze znoszą samotność? Czy mogą zostawać same w domu?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Psy lub innej na forum o zwierzętach oZwierzakach.pl.
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Reklama

Internet Age - reklama w internecie

Copyright 2011-2014 © oZwierzakach.pl         Zobacz też inne nasze serwisy